Chata Jindřichův dům - Pec pod Sněžkou

 

horská chata jindřichův dům Pec pod SněžkouHorská chata Jindřichův dům nabízí rodinné ubytování přímo uprostřed lyžařského areálu Skipec v Peci pod Sněžkou. Ideální poloha chaty je zejména vhodná pro milovníky lyžování a aktivního vyžití. Ubytování Vám nabízíme v příjemně zařízených dvou až pětilůžkových pokojích vybavených vl. umyvadlem s teplou a studenou vodou. Sociální zařízení je společné pro všechny pokoje na patře. Pro rodiny s malými dětmi jsou k dispozici dětské postýlky a vaničky. K chatě také náleží restaurace s letní terasou, společenská místnost s televizí, sauna, herna (stolní tenis, minigolf, šipky a kulečník), dětský koutek (hračky, kreslící potřeby, omalovánky, dětské knížky, hrací koberec, puzzle a DVD s pohádkami a dětskými filmy). Penzion Jindřichův dům je zejména vyhledávaným místem pro svoji vřelou atmosféru a výbornou domácí kuchyni. Celý objekt je nekuřácký, domácí mazlíčci jsou vítáni. Milovníci lyžování jistě uvítají ubytování přímo na sjezdovce, penzion leží u vleku Eso a Mulda odkud se pohodlně dostanete do celého skiareálu SKipec.

 

  • Kapacita hotelu: 42 lůžek (společné sociální zařízení pro pokoje na patře)
  • Vybavení hotelu: restaurace s letní terasou,  společenská místnost s tv, knihovna,  sauna, herna (stolní tenis, minigolf, šipky a kulečník), dětský koutek (hračky, kreslící potřeby, omalovánky, dětské knížky, hrací koberec, puzzle a DVD s pohádkami a dětskými filmy), parkoviště pouze v letních měsících, úschovna kol a lyží,
  • Vybavení pokojů:  umyvadlo s teplou a studenou vodou na pokoji, sociální zařízení společné na patře
  • Konferenční služby: místnost pro 42 osob,
  • Check - in: 14 - 18.00
  • Check - out: 10:00
Ceník ubytování
Sezóna: Dospělá osoba Děti 2 – 12 let Děti do 2. let
Druh pokoje Czk Czk Czk
2. duben – 9. prosinec vč. polopenze 415 Kč 325 Kč zdarma
3. leden – 31. březen 2011 vč. polopenze 545 Kč 420 Kč zdarma
Oběd / osoba 85 Kč
Pes / noc 75 Kč
Dětská postýlka / noc 90 Kč
Dětská vanička / noc 40 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: polopenze, parkování u objektu (mimo zimní sezónu) a dph. Rekreační poplatek ve výši 15 Kč / den / dospělá osoba není zahrnutý v ceně ubytování.

rezervace ubytování chata jindřichův dům

Rezervace ubytování

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

Průvodce pro Vás...

s rezervací ubytování získáte jako bonus turistického průvodce regionu Pec pod Sněžkou ke stažení  zdarma 

Ubytování Krkonoše

Ověřené hotely v Krkon oších - rodinná dovolená jak má být. Vyberte si ze široké nabídky ubytování a využijte služeb rezervačního centra ubytování v Krkonoších. Skvělá nabídka ubytování, nízké ceny a žádné poplatky.

Doporučujeme

Jizerské hory

Adršpach a Adršpašské skály ubytování

Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování v Čechách - kvalitní ubytování ve Východních Čechách, Českém Švýcarsku a dalších regionech ČR

Objevte krásy Národního parku Českosaské Švýcarsko. Prohlédněte si nabídku ubytování České Švýcarsko a vyražte za zážitky do krajiny pískovcových skal, romantických míst a nepřeberných zážitků.